Auto Klub SLAVONIJA  

Go Back   Auto Klub SLAVONIJA > Auto Klub Slavonija > Naši automobili / projekti

Naši automobili / projekti vaš trud.. vaše vrijeme.. vaš novac je u..

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 01-04-13, 19:28   #191
v13
Guest

hvala.......nije to na bosutu, vec na jezeru banja, bila je tu i prva brzina i rucna

mali update sto se tice felgi......razmisljao sam prijeci na 17 cola, ali trenutno bi mi bilo to preveliko ulaganje, jer su 17-tice skuplje a tu trebaju i nove gume, koje su skuplje-jer kod mene mora ici odlicna kvalitetna guma, u buducnosti jednog dana doci ce 17-al moraju biti dobar brutalni model :evilgrin: , tako da zasad ostajem na 16 cola-za koje imam predobre gume Fulda Sport Control i samo bih bio na gubitku kad bi njih prodao, a uzimao gume za 17 cola.

polovnih dobrih felgi ima jako malo, prvenstveno sa rasponom rupa 5/110, a takodjer ono sto je meni zapalo bas za oko, nema polovnih samo nove a kostaju (16 i 17 cola) min 1500 kn pa do 2500 kn cak i vise po felgi, sad racunajte, znaci puko bi na nove felge cca 6000 kn sto je ipak malo previse

evo par modela o kojima se razmisljalo, bilo je tu jos nekih brutalnijih al nemam slicice..... :evilgrin:

nakraju su uletile vrlo povoljno felge tj. stoje sad vec u stanu cca mjesec dana :-D OZ Canova black diamond 16 cola et 40 7,5 j , felge ru ravne, full ispravne, treba ih malo uredit, prespricat ovaj crni unutrasnji dio radi osvjezenja boje i osmirglat ovaj srebrni dio jer se plastifikacija pocela guliti, proces je zapocet i ide to fino polako,

dvoumio sam se sta napraviti sa tim srebrnim krakovima, prvo sam ih mislio srediti i izlakirat u srebrnu boju a drugi plan ismirglat skroz te napraviti stil bruseni metal-pretpostavljam da je kompliciranije to za izvest a i odrzavati ili skroz ispolirati krakove i rub da budu glat i sjajni......

jedan kolega ce sad reci da ga sigurno kopiram felgama..... :-D ali nije, slucajno je tako ispalo da su mi ove felge uletile jako povoljno
  Reply With Quote
Old 01-04-13, 19:36   #192
Carmk2
Gost

Carmk2's Avatar

Ime i prezime: Danijel Car
Automobil: Fiat Punto Mk2
Carmk2 domaćin forumaCarmk2 domaćin foruma

Ma felge su mrak samo ti stavi šta ti se sviđa i naprijed sa projektom. A mi svi patimo za većim pa još vecim ili jačim ili još jačim. A to je tako samo naprijed.
Carmk2 is offline   Reply With Quote
Old 01-04-13, 22:03   #193
marrac
Gost

marrac's Avatar

Ime i prezime: Mario
Automobil: Renault laguna
marrac domaćin forumamarrac domaćin foruma

Quote:
Originally Posted by Carmk2 View Post
Ma felge su mrak samo ti stavi šta ti se sviđa i naprijed sa projektom. A mi svi patimo za većim pa još vecim ili jačim ili još jačim. A to je tako samo naprijed.
Pa kolega za ovim sto si ti nabrojao pate zene....

Usput fin autic...
Old 01-04-13, 22:20   #194
Carmk2
Gost

Carmk2's Avatar

Ma marca mislio sam felge i aute ispod haube
Old 01-04-13, 23:06   #195
Sanja
Član AK Slavonija

Sanja's Avatar

Ime i prezime: Sanja J.
Automobil: Fiat Bravo, Marea
Sanja has a reputation beyond reputeSanja has a reputation beyond reputeSanja has a reputation beyond reputeSanja has a reputation beyond reputeSanja has a reputation beyond reputeSanja has a reputation beyond reputeSanja has a reputation beyond reputeSanja has a reputation beyond reputeSanja has a reputation beyond reputeSanja has a reputation beyond reputeSanja has a reputation beyond repute

Joj koliko sam ja slinila za canovama prije nekih 5 godina, al na bravu mi izgledaju bzvz pa sam se ohladila. Mozda najbolje da ispoliras krakove
Sanja is offline   Reply With Quote
Old 02-04-13, 00:41   #196
v13
Guest

thx... mislim da cu tako i napraviti krakove i rub felge ispolirat, probat cu to sam odradit, smirglom grubljim dok poskidam plastifikaciju pa sve do finijih gradacija pa pastom za poliranje, nadam se da ce bit s uspjehom, kako sam krenio obecavajuce je....

jel ima tko na ovim prostorima da to strojno polira ? da kad ja to sve ismirglam , da fino obradi to nakraju?
  Reply With Quote
Old 03-04-13, 12:10   #197
v13
Guest

nadam se da mi necete zamjeriti, ali smatram da zasluzuje mjesto i ovjde u mojoj garazi jer bio je moj vjerni pomagac u istrazivanju auto dijelova.....

In Memoriam Micko 2002 - 02.04.2013 :-(

Inace obozavam jako zivotinje, vec ste ga mogli vidjeti na slici gdje detaljno proucava technix opruge, radi se o macku imena Micko, bolje rec da je bio ko pravi pas, dobar, pametan, poslusan, ponekad i ubrazen, tvrdoglav isti kao i gazda al uvijek tu uz gazdu.... :-D nema kome nije bio drag, bio je jako velika maza, nije bilo vece maze od njega, samo bi se valjao, izvrtao i samo mazi mazi, ako se nije mazio onda ili se izlezavao i tako slatko spavao ili tutnja po stanu u igri u svim mogucim smjerovima, a kad vidi da sam donio dijelove od auta obavezno je bilo njegovo "moram to probat" nema stvari koja ga nije zanimala i koja nije bila za igru. Uz mene je od malih nogu kao macic od 2002 godine, pratio me u stopu i bio uz mene u svakom trenutku, kad bi bio bolestan nebi se mrdao od mene, prozivjeli smo sve i svasta, svakake njegove egzibicije kao dok smo bili u kuci, pustan je van znao je otici na sred vrlo prometnog raskrizja i regulirati promet, zabavno mu je bilo gledati kako auti prolaze, i onda trci spasavaj da ga neko neudari, zaustavljaj promet, nazalost ovaj tekst pisem sa tugom u srcu jer ovaj vikend se razbolio i odma smo ga odveli veterinaru, dobio je inekcije, i tako svaki dan na pregled i inekcije, briga za njega 0-24 sata, krenio se oporavljati ali juce se opet malo pogorsalo stanje, bio je na inekcijama, mislili smo da ce bit bolje ali sve je bilo gore i gore, nema sta nismo pokusali da ga spasimo, cijelo vrijeme uz njega, nekako sam slutio da je kraj po njegovom pogledu i kad dodje pa mi legne kod nogu, propatili smo zajedno , ali jos sam imao tracak nade, navece se pogorsalo, vrlo brzo vise nije imao vise snage niti daha, kad sam ga uzeo da ga stavim u korpu samo je pruzio sape i ususko se meni kod vrata, negovo omiljeno mjesto, znao je da je kraj :-( odvezli smo ga na hitnu intervenciju, mislio sam mozda još ima nade, ali nije bilo pomoci, cim smo ga stavili na stol u roku minute izdahnio je zadnju kap snage i daha doslovno meni na rukama..........
:-( Neki ce mislit da sam lud sto ovako pisem i tugujem ali taj macak nije samo bio macak, nije bio samo zivotinja, bio je član obitelji , bio je sa nama u dobru i zlu, bio je puno bolje zivo bice nego pola ljudi na ovom svijetu.
Sa velikom tugom i prazninom u mom srcu otisao je na drugi svijet nakon punih 10 godina, juce navece 02.04.2013

ovo je moj macak........... :-(

Reply With Quote
Old 03-04-13, 12:14   #198
svizac
Sinonim™®©

Ime i prezime: Boris Đanić
Automobil: iz firme....
svizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond repute

R.i.P.
vaše računalo = naša briga: www.datarius.hr
svizac is offline   Reply With Quote
Old 03-04-13, 12:15   #199
doVla
Gost

doVla's Avatar

Ime i prezime: Vladislav Morović
Automobil: Honda Jazz
doVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond repute

prekrasan macak! neka mu je laka zamlja!

a od onih gore nabrojanih felgi ja glasam za prve i zadnje...
Old 03-04-13, 12:26   #200
Carmk2
Gost

Carmk2's Avatar

R.i.p.
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules