Auto Klub SLAVONIJA  

Go Back   Auto Klub SLAVONIJA > Auto Klub Slavonija > Naši automobili / projekti

Naši automobili / projekti vaš trud.. vaše vrijeme.. vaš novac je u..

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 11-01-17, 18:49   #161
pinci
Ministar

pinci's Avatar

Ime i prezime: Ivan - Aron Gotler
Automobil: Audi A4 B7 2.0 TFSI Quattro
pinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant future

Razmišljanje je na mjestu samo što smo mi svi jazavci, nemamo para pa se vozimo na starim gumama. Druga stvar što jedna moja guma košta skoro kao 4 tavkve 15 cola ali hebiga. Tako fukcionira mentalitet ljudi vani koji si mogu priuštiti da mjenjaju gume svakih nekoliko godina ako ne i rijeđe tako da ono
pinci is offline   Reply With Quote
Old 11-01-17, 21:52   #162
doVla
Gost

doVla's Avatar

Ime i prezime: Vladislav Morović
Automobil: Honda Jazz
doVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by pinci View Post
Razmišljanje je na mjestu samo što smo mi svi jazavci, nemamo para pa se vozimo na starim gumama. Druga stvar što jedna moja guma košta skoro kao 4 tavkve 15 cola ali hebiga. Tako fukcionira mentalitet ljudi vani koji si mogu priuštiti da mjenjaju gume svakih nekoliko godina ako ne i rijeđe tako da ono
Davnih dana sam naucio da su gume i kocnice najvaznije na autu, a ja bih jos dodao i ovjes...

Sad je samo pitanje koje gume uzeti!?
U tim dimenzijama bas nema nekog izbora ali sam uspio naci neke...

Vredestein Sportrac 5
Bridgestone Potenza S001
Yokohama S Drive
Dunlop BluResponse

Ako netko ima iskustva sa nekima od tih svaki info je dobrodosao!
Osobno su mi u prednosti prve dvije...
Old 12-01-17, 07:23   #163
phoenix-os
Puntolovac Phoenix

phoenix-os's Avatar

Ime i prezime: Daniel D.
Automobil: fiat punto mk2a 1.2
phoenix-os domaćin forumaphoenix-os domaćin forumaphoenix-os domaćin forumaphoenix-os domaćin forumaphoenix-os domaćin forumaphoenix-os domaćin forumaphoenix-os domaćin forumaphoenix-os domaćin forumaphoenix-os domaćin foruma

Quote:
Dimenzija je 185 55 R15
zasto bas ta dimenzija ,zasto neuzmes u obzir na primjer 195 50 15 recimo , česta guma , puno veći izbor , manja cijena i tak to ...
Old 12-01-17, 09:57   #164
nix
Capo di tutti capi

nix's Avatar

Ime i prezime: Nikola Zrinski
Automobil: Alfa Romeo 166 2.4 jtdm
nix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by doVla View Post
Nije to bas skoro pa isto!
Nije govno nego se pas posro...
Old 12-01-17, 10:05   #165
doVla
Gost

doVla's Avatar

doVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by phoenix-os View Post
zasto bas ta dimenzija ,zasto neuzmes u obzir na primjer 195 50 15 recimo , česta guma , puno veći izbor , manja cijena i tak to ...
Zato sto sam to mogao upisati bez atesta!
Old 13-01-17, 17:17   #166
doVla
Gost

doVla's Avatar

Mislim da bi to moglo jako lijepo leci na auto...

Sad sam nestrpljiv do proljece, a i jos se dvoumim oko guma...
Old 15-01-17, 21:22   #167
Tomo
"autolakirer"

Tomo's Avatar

Ime i prezime: Tomislav Debeljak
Automobil: Hyundai Accent 1.5 12v...Hyosung Prima
Tomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond repute

Bit če ko sisa
Old 15-01-17, 22:16   #168
doVla
Gost

doVla's Avatar

Quote:
Originally Posted by Tomo View Post
Bit če ko sisa
Hvala, ja isto mislim!

Jos kad bih imao nekoga da mi napravi nekakav lip...
Old 16-01-17, 00:46   #169
Tomo
"autolakirer"

Tomo's Avatar

Ime i prezime: Tomislav Debeljak
Automobil: Hyundai Accent 1.5 12v...Hyosung Prima
Tomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond repute

ma teško....neam baš vremena za takve igre
Old 25-01-17, 00:27   #170
pinci
Ministar

pinci's Avatar

Ime i prezime: Ivan - Aron Gotler
Automobil: Audi A4 B7 2.0 TFSI Quattro
pinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant future

Znam ja jednog dobrog majstora koji radi te lipove
pinci is offline   Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules