Auto Klub SLAVONIJA  

Go Back   Auto Klub SLAVONIJA > Autoelektrika - elektronika > Pitanja i odgovori

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 12-05-11, 22:24   #1
Mario Bonić
Guest

Default pomoc oko centralnog za vw vento

trebam pomoc neradi mi centralno nece motoric da se aktivira jel ima kakav osigurac di ako ko zna pa da mi pomogne hvala unaprijed .....

Reply With Quote
Old 12-05-11, 22:30   #2
srki
Moderator

srki's Avatar

Ime i prezime: Srđan Haček
Automobil: Ibiza Cupra
srki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond repute

ako se ne cuje kompresor kad ga otkljucas/zakljucavas onda je najvjerovatnije on otisao... najjednostavnije je posuditi od nekog i probati.. treba ti minuta za to isprobati... da budes siguran da je on...
ako se cuje.. onda nije do njega.. onda mozda pusta zrak negdje...
srki is offline   Reply With Quote
Old 12-05-11, 22:46   #3
Mario Bonić
Guest

al problem mi je u tome sto je buraz mi nest cacko oko upaljaca i sad mi neradi upaljac,svijetlo ono u nutri,i motoric nece da radi od centralnog a daljinski mi normalno radi
  Reply With Quote
Old 12-05-11, 22:47   #4
srki
Moderator

srki's Avatar

srki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond repute

znaci kad otkljucavas na bravi onda ne radi? a inace radi
Old 12-05-11, 22:49   #5
Mario Bonić
Guest

ne ne neradi nikako ja sam dodatno ubacivao daljinski i spojio normalno na motoric posto mi je vakumsko otkljucavanje i sad mi daljinski daje funkciju al motoric nece da se aktivira
  Reply With Quote
Old 12-05-11, 22:52   #6
bubi
član A.K Slavonije

bubi's Avatar

Ime i prezime: Ivan Buljan
Automobil: Fiat x2 Stilo & Punto
bubi has a reputation beyond reputebubi has a reputation beyond reputebubi has a reputation beyond reputebubi has a reputation beyond reputebubi has a reputation beyond reputebubi has a reputation beyond reputebubi has a reputation beyond reputebubi has a reputation beyond reputebubi has a reputation beyond reputebubi has a reputation beyond reputebubi has a reputation beyond repute

a da provjeris osigurace
bubi is offline   Reply With Quote
Old 12-05-11, 22:52   #7
srki
Moderator

srki's Avatar

tako reci onda...
sudni motoric od nekog na minutu i ustekaj ga.. i onda ces vidit jel mjenjas motoric ili trazis dalje
Old 12-05-11, 22:53   #8
Mario Bonić
Guest

bubi jesam sve i svi su dobri zato sam i pitao jel zna ko mozda jel ima tu neki poseban sastrane al nevijerujem da je motoric kada mi sada neradi ni unutarnje svijetlo ni upaljac vidit ces sutra kad dodjem
  Reply With Quote
Old 13-05-11, 09:23   #9
type-r
Gost

Ime i prezime: Danijel Pavlović
Automobil: Passat 3bg
type-r 40>

unutarnje svjetlo je na istom osiguracu kao i centralno zakljucavanje ako se ne varam, i brojac kilometraze krepa kad je auto ugasen..
ako je brat nesto cackao, mozda je napravio kratki spoj i riknio osigurac.
pogledaj redom i zamijeni.
type-r is offline   Reply With Quote
Old 13-05-11, 19:26   #10
Mario Bonić
Guest

popravio sam hvala vam ...
  Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules