Auto Klub SLAVONIJA  

Go Back   Auto Klub SLAVONIJA > Sound Garage > Pitanja i odgovori

Pitanja i odgovori Odgovara naš prijatelj dB Alex

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 28-04-11, 14:04   #1
Saaber
Član AK Slavonija

Saaber's Avatar

Ime i prezime: Zdravko Krpić
Automobil: Saab 9-3
Saaber domaćin forumaSaaber domaćin forumaSaaber domaćin forumaSaaber domaćin forumaSaaber domaćin forumaSaaber domaćin forumaSaaber domaćin foruma
Default Elipse iliti ovalci

Vidim da je ovaj dio forum umro, pa da se malo ozivi. Ne znam kako sad stvari stoje i da li se jos netko iz kluba bavi akustikom, ali cu postaviti pitanje.

Moji stock 6''x9'' su pokidani od pocetka (nemaju gumu sto spaja membranu s okvirom), pa bi ih necim zamijenio. Ne planiram stavljat pojacala nit subove, samo neke ok ovalce.
Cijena je 400kn +/-sitno
Da li mi netko moze preporuciti nesto dobro, po mogucnosti iz osobnog iskustva?
Mogu bit 2-way, dost mi je, ne trebam bas visoke iza.
Saaber is offline  

Reply With Quote
Old 28-04-11, 14:07   #2
TOMO-OSIJEK
Moderator -GAZDA

TOMO-OSIJEK's Avatar

Ime i prezime: Tomislav Kovač
Automobil: Mercedes c klasa avantgarde
TOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond repute

hertz svakako

http://www.autosound.hr/ponuda/opsir..._DCX_690-4-40/
i ne brini sto je 3way nije hertz krestav
ili ti ostaje macaudio ili magnat za 290kn
Old 28-04-11, 14:14   #3
doVla
Gost

doVla's Avatar

Ime i prezime: Vladislav Morović
Automobil: Honda Jazz
doVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond repute

imam ti ja dvije elipse Rockford Fozgate za prodati!

http://www.ak-slavonija.hr/forum/showthread.php?t=7622

meni uopce nije trebao woofer pored njih, a kvaliteta je zajamcena!
Old 28-04-11, 15:06   #4
Dardevil
Gost

Dardevil's Avatar

Ime i prezime: Alen Matasović
Automobil: Opel Corsa E Turbo
Dardevil has a reputation beyond reputeDardevil has a reputation beyond reputeDardevil has a reputation beyond reputeDardevil has a reputation beyond reputeDardevil has a reputation beyond reputeDardevil has a reputation beyond reputeDardevil has a reputation beyond reputeDardevil has a reputation beyond reputeDardevil has a reputation beyond reputeDardevil has a reputation beyond reputeDardevil has a reputation beyond repute

Definitivno ću se složiti sa Tomom, ti Hertz zvučnici u Autosoundu su odličan izbor. Ako se dobro sjećam, bili su i jedni Pioneer izloženi nedavno, nešto malo jeftiniji, a isto tako odlični.
Dardevil is offline   Reply With Quote
Old 28-04-11, 15:53   #5
ValentinoA3
Gost

ValentinoA3's Avatar

Ime i prezime: .
Automobil: Alfa Romeo GT
ValentinoA3 domaćin forumaValentinoA3 domaćin forumaValentinoA3 domaćin forumaValentinoA3 domaćin forumaValentinoA3 domaćin forumaValentinoA3 domaćin foruma

Quote:
Originally Posted by TOMO-OSIJEK View Post
hertz svakako

http://www.autosound.hr/ponuda/opsir..._DCX_690-4-40/
i ne brini sto je 3way nije hertz krestav
ili ti ostaje macaudio ili magnat za 290kn
imam te,i odlicni
ValentinoA3 is offline   Reply With Quote
Old 28-04-11, 18:41   #6
Žile
ボリスジレ

Žile's Avatar

Ime i prezime: Boris Živić
Automobil: Civic Type R FN2
Žile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond repute

Do sad sam imao more toga i najžešći su mi se pokazali Pioneer. Jesu zeru skuplji od ostalih ali su brutala. Hertz je u samom vrhu isto ali pioneer ima bar 2 puta manji i lakši magnet od ostalih što puno znači ako ide na zadnju policu. Pod br 1 jer se neće saviti i izvitoperiti a ako nedaj bože dođe do prometne začudili biste se šta radi ta polica po autu Ja sam ima Pyle sa ogromnim magnetima i bez glave ostao skoro kad sam se razbio....tako da računajte i na element pasivne sigurnosti
Žile is offline   Reply With Quote
Old 28-04-11, 18:47   #7
aleksandar
Diesel Power

aleksandar's Avatar

Ime i prezime: Aleksandar Ilincic
Automobil: golf IV asz
aleksandar domaćin forumaaleksandar domaćin forumaaleksandar domaćin forumaaleksandar domaćin forumaaleksandar domaćin forumaaleksandar domaćin forumaaleksandar domaćin forumaaleksandar domaćin foruma

JBL bi trebao isto biti dobar izbor
aleksandar is offline   Reply With Quote
Old 28-04-11, 19:10   #8
Saaber
Član AK Slavonija

Saaber's Avatar

Ime i prezime: Zdravko Krpić
Automobil: Saab 9-3
Saaber domaćin forumaSaaber domaćin forumaSaaber domaćin forumaSaaber domaćin forumaSaaber domaćin forumaSaaber domaćin forumaSaaber domaćin foruma

Uh, sad je to puno opcija.
Neki poseban model od pioneera, il su svi dobri? Bio sam u autosoundu i trenutno im je lager malo prazan, ali kaze da im stizu spikeri iduci tjedan. Nudili su mi neke za 440kn Herzove, sto mi se cinilo malo previse novaca. No sad kad razmislim mozda bude i neki popust.

Hvala svima, moram u obilazak opreme. Ak imate jos ideja, pucajte

@žile - Moji imaju predviđenom mjesto za instalaciju, ne idu u policu, tako da mogu nabit mega magnete
Ali vidis, ta stavka kod zvucnika mi nikad ne bi pala napamet za razmatranje
A i steta sto si to morao nauciti na tezi nacin...

@dovla - 600kn mi je overkill za budzet, iako nikako ne sumnjam u rockforde
Saaber is offline   Reply With Quote
Old 28-04-11, 19:31   #9
doVla
Gost

doVla's Avatar

Ime i prezime: Vladislav Morović
Automobil: Honda Jazz
doVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Saaber View Post
Uh, sad je to puno opcija.
Neki poseban model od pioneera, il su svi dobri? Bio sam u autosoundu i trenutno im je lager malo prazan, ali kaze da im stizu spikeri iduci tjedan. Nudili su mi neke za 440kn Herzove, sto mi se cinilo malo previse novaca. No sad kad razmislim mozda bude i neki popust.

Hvala svima, moram u obilazak opreme. Ak imate jos ideja, pucajte

@žile - Moji imaju predviđenom mjesto za instalaciju, ne idu u policu, tako da mogu nabit mega magnete
Ali vidis, ta stavka kod zvucnika mi nikad ne bi pala napamet za razmatranje
A i steta sto si to morao nauciti na tezi nacin...

@dovla - 600kn mi je overkill za budzet, iako nikako ne sumnjam u rockforde
ako si ozbiljan kupac onda bi se jos mogli i dogovoriti mozda...

mene su prije 2 g kostali 1050kn... Dobijes i racun da vidis da nelazem... I garancija je bez datuma...
Old 28-04-11, 20:17   #10
Žile
ボリスジレ

Žile's Avatar

Ime i prezime: Boris Živić
Automobil: Civic Type R FN2
Žile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond reputeŽile has a reputation beyond repute

Kak je dovla preludu prodao iće i rockfordi za 50kn....i još će ti ćevape platiti
Žile is offline   Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules