Auto Klub SLAVONIJA  

Go Back   Auto Klub SLAVONIJA > Auto Klub Slavonija > AKS Street Race info > Osijek Street Race Show X

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 12-06-13, 22:13   #21
mirosavljevics
Gost

mirosavljevics's Avatar

Ime i prezime: srdjan mirosavljevic
Automobil: opel astra f
mirosavljevics domaćin forumamirosavljevics domaćin foruma

drago mi je da je ovaj put style uopste odrzan nakon proslih losih desavanja u vezi toga,,,,jos mi je draze sto je neko odavde to preuzeo na sebe u ovom slucaju ivory.......sto se tice odaziva takmicara mislim da je bilo sasvim zadovoljavajuci odaziv nakon par prijasnjih totalno propalih style desavanja u sklopu street reace-a u osijeku,,,,,,mislim da je ivory napravio veliki posao i da ce sledeci puta biti sve bolje i bolje......ja nazalost ovaj puta se nisam takmicio iako me ivory nagovarao,,,nadam se da cu zavrsiti neke stvari koje me nerviraju do sledeceg puta i prijaviti se za style........i samo da napomenem da je ovo bio dokaz da ipak ima zainteresovanih ljudi za style u sklopu street race-a i da se zna i u toj oblasti napraviti dobra atmosvera,,,,,,DB i Style sa Duletom i Ivory-jem ce biti sve zanimljiviji i zanimljiviji,,naravno i sa dve koke polugole kao ovaj put
mirosavljevics is offline   Reply With Quote
Old 12-06-13, 22:27   #22
kile_passat
Član AK Slavonija

kile_passat's Avatar

Ime i prezime: Kristijan Mišin
Automobil: BMW E39 530i
kile_passat has a reputation beyond reputekile_passat has a reputation beyond reputekile_passat has a reputation beyond reputekile_passat has a reputation beyond reputekile_passat has a reputation beyond reputekile_passat has a reputation beyond reputekile_passat has a reputation beyond reputekile_passat has a reputation beyond reputekile_passat has a reputation beyond reputekile_passat has a reputation beyond reputekile_passat has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by v13 View Post
tako mi ljudi kazu, da su ocjenjivanja glupava i nimalo realna, da se vise ide na to ko je sta vise nacrcko ili napravio, te recimo bez ocjene zavrsnog vizualnog dojma, cak neke stvari sto sam cuo po streetovima u zg- da vecinu slucajeva dobivaju najvece ocjene veliki hibridni spoileri, te stakloplastika, iskreno se nadam da nije tako, nadam se da ce taj style ic na bolje, ocekujem listu sa veseljem, bilo bi lijepo detaljni napisano sta se ocjenjuje i na koji nacin
Kad sam ja skontao što se gledalo na prošlom stajlu rekao sam si da nikad neću dobit pehar osim ako se Krnjo ne prijavi

Nisam siguran što u sudačkim listama tj tablicama piše ali mislim da se ocjenjuje sveukupan projekt, dakle bitno je da se što više stvari na autu doradi (ubaci iz novijeg modela, ubaci se dodatne opreme itd.) i to je to...što u mom slučaju ne pomaže pošto imam serijski ful opremu

Sve u svemu ja sam zadovoljan drugim mjestom u German klasi jer mi auto još uvijek nije završen
A mi svi patimo za većim pa još vecim ili jačim ili još jačim.
kile_passat is offline   Reply With Quote
Old 12-06-13, 22:45   #23
DarioGTI
Gost

DarioGTI's Avatar

Ime i prezime: Dario C.
Automobil: BMW E46 320Ci
DarioGTI domaćin forumaDarioGTI domaćin forumaDarioGTI domaćin forumaDarioGTI domaćin forumaDarioGTI domaćin forumaDarioGTI domaćin forumaDarioGTI domaćin forumaDarioGTI domaćin foruma

Svaki sudac ima drugačije stavove kod ocjenjivanja, i to je tako jer je način bodovanja ovdje ovakav. Dok recimo u Istri, ocjenjivanje ide sasvim drugačije, tamo je točno definirano što donosi koliko bodova, dok je to kod nas - subjektivna procjena.

Sve u svemu, bitno je da se ide naprijed, na ovaj ili onaj način. Čak i vožnja u rikverc je pomak. Sa ekipom poput Ivory-a i Duleta, znate da možete ići samo na bolje, i da će svaki put biti sve više i više zainteresiranih, te da će opći odaziv biti sve veći.

Treba još samo finese u Pravilniku za style, a i dB, doraditi, kako bi pravila bila kristalno jasna. Naravno, uvijek će postojati situacije gdje će biti može vamo-a može i tamo, onda nastupaju sudci.

Još par riječi za ono gore što je V13 napisao; sve ima svoju klasu tj grupu. U nekoj se cijeni trkaći look tj gola unutrašnjost, trkaći volan, što dublja školjka, i po mogućnosti kavez, u nekoj se cijeni extreman look sa puno aftermarket komponenti počevši od body kita, stražnjeg krila, difuzora, i brdo ICE-a. A negdje se gleda minimalizam uz raritetnost, odnosno kompletiranje auta kroz raritetne originalne dijelove.

Granica između kića i perfekcionizma je vrlo, vrlo tanka.

Ovime nisam ciljao ni na koga, da me ne bi krivo shvatilo, samo sam iznio neke svoje dojmove i razmišljanja, a ako netko ima neki prijedlog kako poboljšati Pravilnik, natjecanje ili bilo šta drugo, tu je forum, pa neka se naravno izjasni.

DarioGTI is offline   Reply With Quote
Old 14-06-13, 11:04   #24
svizac
Sinonim™®©

Ime i prezime: Boris Đanić
Automobil: iz firme....
svizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond reputesvizac has a reputation beyond repute

vazno da je scena zivnula
vaše računalo = naša briga: www.datarius.hr
svizac is offline   Reply With Quote
Old 16-06-13, 09:31   #25
jelena
Guest

ne moze se ni ocekivati neka ozbiljnost - jer mi je legica bila hostesa na proslom rejsu i ona je bila medju ocjenjivacima.....cura koja zna samo jel auto plav ili zut - blage veze nema,al je ocjenjivala....
  Reply With Quote
Old 16-06-13, 10:19   #26
Mario
Gost

Mario's Avatar

Ime i prezime: Mario Milas
Automobil: A3 1.8T
Mario has a brilliant futureMario has a brilliant futureMario has a brilliant futureMario has a brilliant futureMario has a brilliant futureMario has a brilliant futureMario has a brilliant futureMario has a brilliant futureMario has a brilliant futureMario has a brilliant futureMario has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by jelena View Post
ne moze se ni ocekivati neka ozbiljnost - jer mi je legica bila hostesa na proslom rejsu i ona je bila medju ocjenjivacima.....cura koja zna samo jel auto plav ili zut - blage veze nema,al je ocjenjivala....
Neki kažu da su žuti najbolji
Mario is offline   Reply With Quote
Old 16-06-13, 14:00   #27
v13
Guest

et kad cujem ovakve komentare zalosno je i onda se pitam zasto se uopce prijaviti, kad ce bit tak netko nestrucan pa ocjenjivati moj auto, a mislim da mnogi dijele ovakvo misljenje

jer ako se zeli podic na visu razinu style, onda bi to trebalo biti ozbiljno a uz to i strucno osoblje
  Reply With Quote
Old 16-06-13, 14:21   #28
pinci
Ministar

pinci's Avatar

Ime i prezime: Ivan - Aron Gotler
Automobil: Audi A4 B7 2.0 TFSI Quattro
pinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant future

a jeste svi zapeli ,polako i sve će doći na svoje mjesto
pinci is offline   Reply With Quote
Old 16-06-13, 15:09   #29
nix
Capo di tutti capi

nix's Avatar

Ime i prezime: Nikola Zrinski
Automobil: Alfa Romeo 166 2.4 jtdm
nix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond reputenix has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by v13 View Post
et kad cujem ovakve komentare zalosno je i onda se pitam zasto se uopce prijaviti, kad ce bit tak netko nestrucan pa ocjenjivati moj auto, a mislim da mnogi dijele ovakvo misljenje

jer ako se zeli podic na visu razinu style, onda bi to trebalo biti ozbiljno a uz to i strucno osoblje
pa ako ti smeta angažiraj se sa dečkima drugi put i pomogni im svojom stručnjošću podići to na višu razinu...
Old 16-06-13, 15:23   #30
doVla
Gost

doVla's Avatar

Ime i prezime: Vladislav Morović
Automobil: Honda Jazz
doVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond reputedoVla has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by nix View Post
pa ako ti smeta angažiraj se sa dečkima drugi put i pomogni im svojom stručnjošću podići to na višu razinu...
Upravo tako!

Ovo je tek pocetak! "Djecjih bolesti" ima ali ce se s vremenom rijesiti!

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules