Auto Klub SLAVONIJA  

Go Back   Auto Klub SLAVONIJA > Sound Garage > Vaši projekti

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 08-11-09, 19:09   #1
dvojka
Guest

Default caddy mk1 by dvojka prijevoz za vlastite trebe

prije nekog nebitnog vremena uzeo sam nesto sto sam uvijek odgadjao, al bas mi je nekako fora uvijek bilo

tocnije rijec je o vw caddy mk1 pick up-u

slucajno se pogodilo da sam prodao auto i trazio nesto neodredjeno i nakon neuspjeha i mnogo drlja koje su se deklarirale kao dobri auti naletim na oglas gdje se prodavao ovaj moj caddy, i spletom okolnosti nazovem i na svu srecu auto dosta blizu pod nosom, 25 km od kuce, koliko lazem nos mi je vec toliki

tada stanje kad sam dovezao:

ne mozes nesto ni ocekivat previse od auta koji je 1984. godiste, stariji i od mene staroga konja

-kratka povijest auta, kupljen novi 1985. za potrebe ribnjacarstva Lipovljani (Novska) znaci sluzi za sve moguce, po nasipu, po rupama, vozi mreze i alate za izlov, gorivo,

do 1991. kada je mobiliziran u rat, u kojem je 2 godine sluzio na frontu, vjerojatno za mitraljez, tada auto je sakupio 700.000km, dalje se ne broji

dugo, dugo je radio i proljevao znoj u ribnjacarstvu, no vidi se da je cuvan, odrzavan, auto je limarijski savrsen, doslovno, prvi pragovi, rubnjaci, osim blatobrana naprijed, teretni prostor je bio izradjen no to sam rijesio,

potom ga je sa pravne osobe kupio fizicka osoba jedan gosp. koji radi u hrvatskim sumama, tako da do zadnje 3 god. pak vozi okolo po sumama i nakon toga, kupuje ga jedan mladji decko, autolimar za svoje potrebe i eto sad je kod mene za iste potrebe, jer mi zbilja treba za mnogo toga, uvijek nesto prevezi, a i dok se radione sredjuju i razvija posao dobro ce posluziti, zadaca starijih vw u povijesti je da su sagradili cijelu europu a i svijet

-registriran je na teretno vozilo, morao sam kupiti svu opremu jer nije nista imao, prsluk, p.pomoc, zarulje, trokut, PP aparat po standardima...

-zadnje staklo kao na vecini je dalo svoje, pa sam se primio posla

plexi i udri

-kuci sa ga dovezao bez kocnica i rucne, a po stanju pretpostavili smo da se duze vrijeme tako vozio

nema sta, zahvale majstoru filipu, auto sada ukopava, imam rucnu, postao sam drifter, sajsiga.ba

cilindrici su propisali, plocice neravnomjerno potrosene, jedne cak nije bilo, doslovno, samo zeljezo koje je vec napol bilo pojedeno,

promjenili nove bakrene lajtunge iza, nove pakne, novi diskovi i plocice, komplet ulje u sistemu

-tovarni prostor, osb ploca cisto radi forme i na to sve okolo plastika da ne promoci

istukao i poravnao vecinu terena jer je sve izvijano, blatobrane sredio,

prevukao vlaknima u 3 sloja i naspricao sve sa 5kg terotexa, tvrda zastita za podvozja koja se koristi iza obnvu teksture branika

mislim da se rezultat vidi na slikama: voda se zadrzava i ne curi u kabinu i svuda okolo, ja zadovoljan, sve drugo bi me skuplje doslo

uglavnom sta cu dalje radit s njim pojma nemam, uredno sada vozi i pali, koristim ga vecinom za poslove, namjera mi je kupiti kutiju za preko zime,

stavio sam sirene celicne 14" nisam ih imao vremena prebojat ali neka, odmah mi je drugi osjeca voznje, a i lakse se skrece sa ovima 195/60/14, prava pick up guma

i evo danasnjih par slikica, vozio sam ga na ribnjake, kojima je nas kraj prebogat, da se docara njegov prijasnji zadatak i slika njegovog zivota do sada, tko zna kako ce izgledat kroz vrijeme

Reply With Quote
Old 08-11-09, 20:24   #2
luka vu
Guest

...to mi je super auto, to kad se lijepo slozi...mmmmm...
  Reply With Quote
Old 08-11-09, 20:24   #3
srki
Moderator

srki's Avatar

Ime i prezime: Srđan Haček
Automobil: Ibiza Cupra
srki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond repute

lijepa vozilica...
aj nadam se da ce ti koristiti i da ces paziti na njega...
srki is offline   Reply With Quote
Old 08-11-09, 20:34   #4
dvojka
Guest

srki, takav tebi treba za sverc, mozes zelje vozit na plac a i dijelove, sve ovisi za sta se opredjeli ko
  Reply With Quote
Old 08-11-09, 21:35   #5
pinci
Ministar

pinci's Avatar

Ime i prezime: Ivan - Aron Gotler
Automobil: Audi A4 B7 2.0 TFSI Quattro
pinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant futurepinci has a brilliant future

Moćna pila .Gdje si nabavio ove čelićnjare sa rubom
pinci is offline   Reply With Quote
Old 08-11-09, 21:39   #6
Rieger
LAZO GT

Rieger's Avatar

Ime i prezime: Mario Tomic
Automobil: VW Golf mk2 GT
Rieger has a reputation beyond reputeRieger has a reputation beyond reputeRieger has a reputation beyond reputeRieger has a reputation beyond reputeRieger has a reputation beyond reputeRieger has a reputation beyond reputeRieger has a reputation beyond reputeRieger has a reputation beyond reputeRieger has a reputation beyond reputeRieger has a reputation beyond reputeRieger has a reputation beyond repute

dvojka ako ikada budes pilu prodavao javi se .. ja to trazim al slabo ih ima ...
e kakve ja zamisli imam sa tim autom samo da mi dopadne ruku i flekse...

lijep autic
Quote:
Originally Posted by tibor21 View Post
nemam ćiki net pa nemam kako stavit slićice
Quote:
Originally Posted by nix View Post
Ti ili se skini sa te droge ili počni čitat šta pišeš ovo tvoje brate mili nema smisla više..
Rieger is offline   Reply With Quote
Old 08-11-09, 21:54   #7
dvojka
Guest

celicnjace su rucni rad, ne tresu i dobro su slozene

caddy je na prodaju! rieger pa se javis slobodno

ovdje vam je link da vidite slike odmah bez otvaranja http://www.vwclubcroatia.com/forums/...howtopic=31009
  Reply With Quote
Old 08-11-09, 23:13   #8
srki
Moderator

srki's Avatar

Ime i prezime: Srđan Haček
Automobil: Ibiza Cupra
srki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond reputesrki has a reputation beyond repute

imam ja vec vozilo za sverc
a ti nemoj sve prodavati...ostavi caddya
srki is offline   Reply With Quote
Old 08-11-09, 23:35   #9
Vlado
Gost

Vlado's Avatar

Ime i prezime: Vladimir Petrović
Automobil: VW Golf mkIV
Vlado domaćin forumaVlado domaćin forumaVlado domaćin forumaVlado domaćin forumaVlado domaćin forumaVlado domaćin forumaVlado domaćin foruma

ma ne prodaji to si lud...autic je mrak...
Old 09-11-09, 19:58   #10
luka vu
Guest

...javi na pm, koliko para...
  Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules