Auto Klub SLAVONIJA  

Go Back   Auto Klub SLAVONIJA > Auto Sjaj > Pitanja i odgovori

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 15-03-10, 16:57   #1
valdo
Uprava kluba

valdo's Avatar

Ime i prezime: Vladimir Blaženčić
Automobil: bmw e36 325 coupe
valdo domaćin forumavaldo domaćin forumavaldo domaćin forumavaldo domaćin forumavaldo domaćin forumavaldo domaćin forumavaldo domaćin foruma
Default Karcher proizvodi i servis

Dakle stvar stoji ovako, da li vas zanima da organiziram neke popuste za članove kluba, vezano za proizvode iz KARCHER-ovog programa kao što su usisivači, miniwash itd. i popust na uslugu

pa evo ako imate takvih želja molio bih vas da ovdije napišete pokoju pametnu, znači ne ono ima ja, ima moj susjed nego samo ozbiljno zainteresirani za ovakav program da se izjasne

HVALA!!!
valdo is offline  

Reply With Quote
Old 15-03-10, 17:46   #2
Damba
Gost

Damba's Avatar

Ime i prezime: Damir Kolarević
Automobil: Subaru Impreza WRX+
Damba domaćin forumaDamba domaćin forumaDamba domaćin forumaDamba domaćin forumaDamba domaćin foruma

evo mene zanima jel ima neki stroj koji izbacuje paru?
Old 15-03-10, 18:03   #3
valdo
Uprava kluba

valdo's Avatar

Ime i prezime: Vladimir Blaženčić
Automobil: bmw e36 325 coupe
valdo domaćin forumavaldo domaćin forumavaldo domaćin forumavaldo domaćin forumavaldo domaćin forumavaldo domaćin forumavaldo domaćin foruma

malo sam ti se ubacio ali mi se činila primjerena tema pa reko ajd, vidi što ima od proizvoda ima ja ne poznajem asortiman ali sam u grubo bio zapoćeo pregovore o pogodnostima (sezona pranja i glancanja stiže pa reko da pomognemo članovim), znači debenc doo bi bio sponzor i nešto bi se dalo organizirati, za sada nikakav konkretan dogovor nemamo, ali bi htio vidjeti samo da li ima kakvog odaziva da ne idem u pregovore ako nikoga ne zanima.

ako budeš usamljen slučaj otići ćemo tamo pa ćemo dogovoriti što ti treba i da ti se maksimalno izađe ususret ako budeš jedini zainteresiran
valdo is offline   Reply With Quote
Old 16-03-10, 14:09   #4
GLUMAC
Guest

Cool

ja imam njihov miniwash i možda ću trebati još nešto. U svakom slučaju popust je velika prednost
  Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules