Auto Klub SLAVONIJA  

Go Back   Auto Klub SLAVONIJA > Prijatelji AK Slavonije > DRiFT-HR

DRiFT-HR drifteri su tu.. oko nas.. na sva pitanja o ovom sportu odgovara g.Mladen Falamić

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 12-10-10, 11:35   #21
Simple Man
Gost

Simple Man's Avatar

Ime i prezime: Stjepan Mendroš
Automobil: BMW E91 320d
Simple Man domaćin forumaSimple Man domaćin forumaSimple Man domaćin foruma

Evo ovdje ima posloženo po markama... http://www.driftingstreet.com/drift-cars.html
Old 12-10-10, 11:47   #22
TOMO-OSIJEK
Moderator -GAZDA

TOMO-OSIJEK's Avatar

Ime i prezime: Tomislav Kovač
Automobil: Mercedes c klasa avantgarde
TOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond repute

fami

opel speedster ? buduci da je raden iskljucivo da brutalno drzi cestu kao i njegov brat lotus
jel bi moglo to u drift ?
Old 13-10-10, 11:10   #23
FormatX
Uprava kluba

FormatX's Avatar

Ime i prezime: Mladen Falamić
Automobil: RS13 + STi = black hole 4 fuel
FormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by TOMO-OSIJEK View Post
fami

opel speedster ? buduci da je raden iskljucivo da brutalno drzi cestu kao i njegov brat lotus
jel bi moglo to u drift ?

svaki auto s pogonom na zadnje moze ici na bok...ali neki mogu ostati u driftu neki ne

bita stvar je balans

auti s motorom iza, ako navedeni isto kao i MR2, jednostavno nisu dobro balansirani za drljanje, preteski su iza
FormatX is offline   Reply With Quote
Old 13-10-10, 13:51   #24
The_Jan
Guest

Odlicna tema ali po meni nikad kraja

I nikad jasnog odgovora.

Po meni izbor vam se suzi kad napravite filter sa ovim

1. Zadnja vuca
2. vash osjecaj u autu i prema autu
3. debljina vaseg novcanika

Do sada sam probao 3 auta na bok. Pa evo moje vidjenje.

S13 - je definitivno platforma na kojoj se lako uci i lako se vozi, ima malo problema sa podupravljanje tj under-steer-om ali sve se sredi kada nabavite pristojne amortizere i podesite malo balans. Sve ovo se moze srediti i malo gripavijim gumama naprijed i koristenjem rucne ako si ne mozete priustiti amortizere . Gomila aftermarket dijelova ali za to treba love. Masa podataka i informacija za ovo auto na internetu.

AE86 - Treba li nesto specijalno reci za ovo auto. Sa svojih cca 150 konjiza mozete sa njim sta hocete. Moja nema nekih specijalnih promjena na sebi osim seta kvacila i amortizera (malcice boljih) i pnasa se sa svim tim identicno kao S13. Laka sasija dobar balans kratak raspon tockova je sve ono sto je cini takvom. NAzalost u moje ruke je dosla nakon S-a pa je u drugom planu za upgrade. Kao i s ima dosta informacija o ovom autu na netu, imate ogromnu paletu dijelova za nju.

MAZDA RX7 - Ne mogu puno reci o ovome ali je auto stvoreno za na bok. Balans fenomenalan i vec sa stok varijantom mozete raditi cuda. Venkl motor je cudo. No za auto morate imati dobro debeo novcanik. Meni je dosla pod ruku sasvim slucajno jer je vlasnica izrazila zelju da vidi moze li to auto po boku. Hvala joj za to i mislim da je bila zadovoljna a i ja !!!!
  Reply With Quote
Old 13-10-10, 18:03   #25
Tomo
"autolakirer"

Tomo's Avatar

Ime i prezime: Tomislav Debeljak
Automobil: Hyundai Accent 1.5 12v...Hyosung Prima
Tomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond reputeTomo has a reputation beyond repute

sjetio se Alfe 75
Old 13-10-10, 20:09   #26
FormatX
Uprava kluba

FormatX's Avatar

FormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Tomo View Post
sjetio se Alfe 75
moze, driftabilno
Old 13-10-10, 21:05   #27
xxxpezxxx
Gost

xxxpezxxx's Avatar

Ime i prezime: Matko Barut
Automobil: BMW 3
xxxpezxxx domaćin forumaxxxpezxxx domaćin forumaxxxpezxxx domaćin forumaxxxpezxxx domaćin forumaxxxpezxxx domaćin forumaxxxpezxxx domaćin forumaxxxpezxxx domaćin foruma

kadett c...
Old 13-10-10, 22:11   #28
FormatX
Uprava kluba

FormatX's Avatar

Quote:
Originally Posted by xxxpezxxx View Post
kadett c...
Ima ga na popisu
Old 14-10-10, 23:41   #29
boris
Gost

boris's Avatar

Ime i prezime: Boris K
Automobil: Peugeot 407
boris domaćin forumaboris domaćin forumaboris domaćin forumaboris domaćin foruma

P-505

boris is offline   Reply With Quote
Old 09-01-11, 22:15   #30
edwin
FIAT family

edwin's Avatar

Ime i prezime: Edvin Markoš
Automobil: Fiat Tempra 1.6 S.W. i Stilo JTD
edwin has a reputation beyond reputeedwin has a reputation beyond reputeedwin has a reputation beyond reputeedwin has a reputation beyond reputeedwin has a reputation beyond reputeedwin has a reputation beyond reputeedwin has a reputation beyond reputeedwin has a reputation beyond reputeedwin has a reputation beyond reputeedwin has a reputation beyond reputeedwin has a reputation beyond repute

Skyline!!!
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules