Auto Klub SLAVONIJA  

Go Back   Auto Klub SLAVONIJA > Prijatelji AK Slavonije > DRiFT-HR

DRiFT-HR drifteri su tu.. oko nas.. na sva pitanja o ovom sportu odgovara g.Mladen Falamić

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 08-08-09, 18:27   #11
TOMO-OSIJEK
Moderator -GAZDA

TOMO-OSIJEK's Avatar

Ime i prezime: Tomislav Kovač
Automobil: Mercedes c klasa avantgarde
TOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond reputeTOMO-OSIJEK has a reputation beyond repute

DOSTA OFFTOPIĆA
nemojte da ovo krene u smijeru vrijedanja i podbacivanja raznoraznih

ako netko misli da zna driftat , imate priliku to pokazat na AK-Slavonija susretima i STREET RACE-U
Hvala pozdrav
Old 08-08-09, 18:31   #12
SOVA
Član AK Slavonija

SOVA's Avatar

Ime i prezime: Goran Jović
Automobil: Golf
SOVA domaćin forumaSOVA domaćin forumaSOVA domaćin forumaSOVA domaćin forumaSOVA domaćin forumaSOVA domaćin foruma

e ovako uzmes auto po mogucnosti na zadnji pogon ko zna moze i na prednji i moras trzat volanom malo levo malo desno ...... ee sad najbolje bi bilo da obuces zutu majicu zute papucice da imas zutog golfa sa zutom ručicom ručne kočnice i žutim mjenjačem, i onda maznes ga u jednu pa ga vratis u drug stranu i po gasu brate ako se izvrtis ili sletis neznas driftat ponovo dok ne naucis i tako... ako ne naucis to znaci da si s**** auto ako naucis onda je to ok ili si kupio drugi auto ili znas driftati... ako znas onda znas sa svakim autom .... evo daljac u ŽUTOM marutiju sa svojih ljutih žuti 32 konja drifta ko lud a i ja se nekad uhvatim za držače tablica pa skijam iza njega kad je sneg kad nije onda balansiram i zanosim mu autu unutar njega
SOVA is offline   Reply With Quote
Old 09-08-09, 11:21   #13
FormatX
Uprava kluba

FormatX's Avatar

Ime i prezime: Mladen Falamić
Automobil: RS13 + STi = black hole 4 fuel
FormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond reputeFormatX has a reputation beyond repute

svi koji su zainteresirani za DRIFT, neka mi se slobodno obrate i pokazati cu im sve sto znam, ima par osnova na koje treba paziti ostalo je samo trening

mogu vam pokazati i na vasim autima
no za to auto mora minimalno imati ili speru ili zavareni dif, te naravno zadnju vucu, ostalo je manje bitno za pocetak

EDIT:
dakle zaboravite drift sa autima koji nemaju zadnju vucu
FormatX is offline   Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules